سامانه دانش آموزی سناد

نویسنده :sanaad ir
تاریخ:شنبه 27 مرداد 1397-01:59 ب.ظ

آشنایی با سامانه دانش آموزی سناد

این سامانه که با نام سناد نیز شناخته می شود . در سال 1390 راه اندازی اولیه شد. از جمله وظایف و اهداف تعیین شده برای سامانه دانش آموزی، ثبت نام  و پوشش فعالیت های دانش آموزان در مدارس بوده است که می توان در نگاه کلی وظیف این سامانه را جمع آوری اطلاعات دانش آموزان در وزارت آموزش و پرورش و ثبت نام و پیگیری فرایندی های از جمله انتقال و ثبت سوابق تحصیلی را نام برد.

در گام نخست مدارس تحت پوشش این سامانه دانش آموزی شامل مقاطع مختلف تحصیلی از پیش دبستان تا دبیرستان بوده است. در گام بعد این سامانه به عنوان سامانه، سازماندهی نیروی انسانی وزارت آموزش و پروش مورد استفاده قرار گرفت و کم کم به عنوان مهم ترین منبع اطلاعاتی وزارت آموزش و پرورش شناخته شد.

در طی فرایند تکمیل سامانه سناد به مرور سایر فرایند های مربوط به مدیریت دانش آموزان در این سامانه قرار گرفت و تکمیل و تکمیل تر شد.

کاربری های سامانه دانش آموزی سناد

وب سایت sanaad.ir  در حال حاضر با تغییر ماهیت کلی تلاش دارد به عنوان پایگاه اطلاع رسانی سامانه های جامع آموزش و پرورش و همچنین به عنوان یک منبع آزاد برای به اشتراک گذاری اخبار و رویداد های آموزش و پرورش، فرهنگیان، دانش آموزان و همچنین سایر مباحث مربوطه به امر اطلاع رسانی بپردازد. در این سامانه تلاش داریم تا شما را از جدید ترین رویداد های مربوط به حوزه های ذکر شده مطلع ساخته و در مواقع ضرورت اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان سامانه دانش آموزی قرار دهیم .

با ما به روز باشید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic